fbpx

Kontakty

Vážime si komunikáciu so svojimi zákazníkmi a verejnosťou. Pokiaľ máte otázky ohľadom našich služieb, prosím kontaktujte nás telefonicky alebo vyplňte on-line formulár. Odpoveď Vám zašleme priamo na Vami uvedenú emailovú adresu.

icon_widget_image Po - So: 7:00 - 17:00 icon_widget_image Nádražná ul. 34, Ivánka pri Dunaji icon_widget_image Národná 1950/207, Modra-Kráľová icon_widget_image +421 (911) 808 129 +421 (903) 404 637 icon_widget_image info@maxbeton.sk
Image Alt

Špeciálne betóny

MAXBETÓN

Ponuka samozhutniteľných betónov SCC

Samozhutniteľný betón SCC je veľmi tekutý betón, ktorý vplyvom vlastnej váhy dokáže celkom vyplniť priestor debnenia alebo formy aj v silne vystužených prierezoch, bez použitia vibrácie alebo iného spôsobu zhutnenia. Používa sa v konštrukciách zložitých tvarov s vysokou mierou vystuženia, pri konštrukciách kde je požiadavka na hutný, hladký a homogénny povrch betónu, v prefavýrobe, pri betónovaní konštrukcií, kde nie je možné zhutňovanie pomocou vibrácie.

Ľahký betón

Ľahký betón je homogénna zmes zložená z cementu, vody, penotvorných alebo plynotvorných prísad, kde zväčša bežné kamenivo je nahradené iným druhom ľahkého kameniva prípadne iného ľahkého plniva. Jeho použitie je rozmanité, od zníženia hmotnosti konštrukcie až po jeho najvýznamnejšie, ako sú tepelné izolačné vlastnosti. Rozsah hmotnosti ľahkého betónu je od 300 kg/m3 do 2000 kg/m3.

Cenník a dopyt

Máte otázku ?

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky, pomocou mailu, alebo sa spýtajte nášho personálu cez live chat vľavo dole.